Габариттік өлшемдері, мм - 555х840х(1100)1150
Салмағы, кг - 135
Қуаты, кВТ - 1,6 (2,6)
Кернеу, В - 400
Басқару панелі - электронды, бағдарламаланатын
Тостағанның түрі - Алынбайтын
Траверс - Көтере алмайтындай
Жылдамдықтар саны - 2
Қатты қамыр - Иә
Тостағанның көлемі, л - 40
Ашытқы қамырына арналған тиеу нормасы, кг, артық емес - 25
Қамырдың бір порциясын илеу, мин - 8-12
Өнімділік, кг/сағ - 150
Жетек түрі - белдік
Спираль айналымдарының саны, айн/ мин - 140 (280)
Тостағанның айналым саны, айн/мин - 12,5 (25)
- тостағанның көлемі - 40 л;
- алынбайтын дежа;
- траверсті көтеру мүмкін емес;
- ашытқы қамырын илеу кезінде ингредиенттердің максималды жүктемесі - 25 кг;
- min ашытқы қамырын илеу кезінде ингредиенттерді тиеу - 3 кг;
- тік қамырды илеу кезінде ингредиенттерді максималды тиеу - 8 кг;
- min тік қамырды илеу кезінде ингредиенттерді тиеу - 1 кг;
- белдік жетегі;
- электрондық бағдарламаланатын басқару панелі;
- екі жылдамдықты таймер.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.6 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 555 мм |
| Ені | 840 мм |
| Биіктігі | 1150 мм |
| Салмақ | 135 кг |
- Бағасы: 1 699 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
