Габариттік өлшемдері, мм - 560х890х755
Салмағы, кг - 115
Қуаты, кВТ - 1 (1,7)
Кернеу, В - 400
Басқару панелі - электромеханикалық
Тостағанның түрі - Алынбайтын
Траверс - Көтере алмайтындай
Жылдамдықтар саны - 2
Қатты қамыр - Жоқ
Тостағанның көлемі, л - 60
Ашытқы қамырына арналған тиеу нормасы, кг, артық емес - 45
Қамырдың бір порциясын илеу, мин - 10-14
Өнімділік, кг/сағ - 225
Жетек түрі - тізбекті
Спираль айналымдарының саны, айн/мин - 80 (160)
Тостағанның айналым саны, айн/мин - 7,5 (15)
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.7 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 890 мм |
| Биіктігі | 755 мм |
| Салмақ | 115 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 197 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
