Габариттік өлшемдері, мм - 680х1020х(1230)1260
Салмағы, кг - 245
Қуаты, кВТ - 2,3 (3,5)
Кернеу, В - 400
Басқару панелі - электронды, бағдарламаланатын
Тостағанның түрі - Алынбайтын
Траверс - Көтере алмайтындай
Жылдамдықтар саны - 2
Қатты қамыр - Иә
Тостағанның көлемі, л - 80
Ашытқы қамырына арналған тиеу нормасы, кг, артық емес - 55
Қамырдың бір порциясын илеу, мин - 8-12
Өнімділік, кг/сағ - 300
Жетек түрі - белдік-тізбекті
Спираль айналымдарының саны, айн/ мин - 120 (240)
Тостағанның айналым саны, айн/мин - 10 (20)
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.3 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 680 мм |
| Ені | 1020 мм |
| Биіктігі | 1260 мм |
| Салмақ | 245 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 501 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
