Габариттік өлшемдері, мм - 750х1075х(1250)1280
Салмағы, кг - 360
Қуаты, кВТ - 3,2 (5,4)
Кернеу, В - 400
Басқару панелі - электронды, бағдарламаланатын
Тостағанның түрі - Алынбайтын
Траверс - Көтере алмайтындай
Жылдамдықтар саны - 2
Қатты қамыр - Иә
Тостағанның көлемі, л - 100
Ашытқы қамырына арналған тиеу нормасы, кг, артық емес - 21
Қамырдың бір порциясын илеу, мин - 10-15
Өнімділік, кг/сағ - 325
Жетек түрі - белдік
Спираль айналымдарының саны, айн/ мин - 125 (250)
Тостағанның айналым саны, айн/мин - 17
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.2 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 750 мм |
| Ені | 1075 мм |
| Биіктігі | 1280 мм |
| Салмақ | 360 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 307 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
