Габариттік өлшемдері, мм - 750х1075х(1305)1335
Салмағы, кг - 385
Қуаты, кВТ - 3,2 (5,4)
Кернеу, В - 400
Басқару панелі - электронды, бағдарламаланатын
Тостағанның түрі - Алынбайтын
Траверс - Көтере алмайтындай
Жылдамдықтар саны - 2
Қатты қамыр - Иә
Тостағанның көлемі, л - 120
Ашытқы қамырына арналған тиеу нормасы, кг, артық емес - 80
Қамырдың бір порциясын илеу, мин - 10-15
Өнімділік, кг/сағ - 400
Жетек түрі - белдік
Спираль айналымдарының саны, айн/ мин - 125 (250)
Тостағанның айналым саны, айн/мин - 17
- тостағанның көлемі - 120 л;
- алынбайтын дежа;
- траверсті көтеру мүмкін емес;
- ашытқы қамырын илеу кезінде ингредиенттердің максималды жүктемесі - 80 кг;
- min ашытқы қамырын илеу кезінде ингредиенттерді тиеу - 12 кг;
- тік қамырды илеу кезінде ингредиенттерді максималды тиеу - 25 кг;
- min тік қамырды илеу кезінде ингредиенттерді тиеу - 4 кг;
- белдік жетегі;
- электрондық бағдарламаланатын басқару панелі;
- екі жылдамдықты таймер.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.2 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 750 мм |
| Ені | 1075 мм |
| Биіктігі | 1335 мм |
| Салмақ | 385 кг |
- Бағасы: 3 424 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
