Габариттік өлшемдері, мм - 840x930x1500
Салмағы, кг - 190
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 17.9
Номиналды кернеу, В - 400
Қоректендіру түрі - Электр энергиясы
Камераның материалы - тот баспайтын болат
Қуыру шкафының қыздыру уақыты 240 °C дейін, мин, артық емес - 20
Температураны реттеу диапазоны, °С +20...+270
Камералар саны - 3
Камераның ішкі өлшемдері, мм - 538x715x290
Конвекция - Иә
Термоқосқыштың іске қосылу температурасы, °C - 320
Табақтың өлшемдері, мм - 530х325
Камерадағы деңгейлер саны - 4
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 17.9 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 930 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмақ | 190 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 871 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
