Габариттік өлшемдері, мм - 1300х1080х1010
Салмағы, кг - 155
Номиналды кернеу, В - 230
Жабдық түрі - Наубайхана шкафы
Номиналды қуаты, кВТ - 5.2
Камералар саны - 1
Ошақ алаңы, м2 - 0.73
Камераның қыздыру уақыты 240 °C дейін, мин - 40
Камераның ішкі өлшемдері, мм - 1000х800х180
Әр камераның сыйымдылығы - 24 нан табасы №7
Қоректендіру түрі - Электр энергиясы
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 5.2 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Ені | 1080 мм |
| Биіктігі | 1010 мм |
| Салмақ | 155 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 717 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
