Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 2,64
Номиналды кернеу, В 230
Камераның қыздыру уақыты 300 °С, мин 25 дейін
Камералар саны 1
Ошақ алаңы, м2 0,133
Камерадағы температураны реттеу диапазоны, °С +20...+450
Камераның ішкі өлшемдері, мм 370x401x148(125)
ТЭН-дер саны 2
ТЭН-ов материалы тот баспайтын болат
Габариттік өлшемдері, мм 650(669)x480(615)x310(335)
Салмағы, кг 36
Номиналды кернеу, В 230
Камераның қыздыру уақыты 300 °С, мин 25 дейін
Камералар саны 1
Ошақ алаңы, м2 0,133
Камерадағы температураны реттеу диапазоны, °С +20...+450
Камераның ішкі өлшемдері, мм 370x401x148(125)
ТЭН-дер саны 2
ТЭН-ов материалы тот баспайтын болат
Габариттік өлшемдері, мм 650(669)x480(615)x310(335)
Салмағы, кг 36
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.6 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Ені | 480 мм |
| Салмақ | 36 кг |
| Биіктігі | 310 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 499 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
