- өлшемі 516x546x148 мм камера;
- пештің сыйымдылығы - диаметрі 250 мм шағын пиццаға арналған 4 дайындама;
- камерадағы жұмыс температурасының диапазоны +20-дан +450 С-қа дейін;
- +450 С температурада пиролизбен тазалау;
- 30 минут ішінде +300 С дейін қыздыру;
- Тот баспайтын болаттан жасалған ТЭН-лар;
- жоғарғы және төменгі ТЭН-лерді бөлек реттеу;
- 2 механикалық термостат;
- пештегі өзекті температураны көрсетуге арналған термометр;
- апаттық термоқосқыш пешті +500 С-тан жоғары қызып кетуден қорғайды;
- қалыңдығы 14 мм ыстыққа төзімді шамотты тастан жасалған;
- камераның ішкі жарығы;
- ыстыққа төзімді қарау терезесі бар есік;
- AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған қаптама;
- бүйір және артқы қабырғалары "шағыл" астына полимерлі ұнтақ бояумен боялған;
- камералардың есіктері мен жақтауларының ішкі бөлігі эмальданған металдан жасалған;
- қалыңдығы 1,5 мм мырышталған табақтан жасалған қуырғыш шкаф.
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 4,84
Номиналды кернеу, В 230
Камераның қыздыру уақыты 300 °С, мин 30 дейін
Камералар саны 1
Ошақ алаңы, м2 0,26
Камерадағы температураны реттеу диапазоны, °С +20...+450
Камераның ішкі өлшемдері, мм 516x546x148(125)
ТЭН-дер саны 2
ТЭН-ов материалы тот баспайтын болат
Габариттік өлшемдері, мм 820(833)x635(784)x350(375)
Салмағы, кг 55
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 4.8 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 820 мм |
| Ені | 635 мм |
| Салмақ | 55 кг |
| Биіктігі | 350 мм |
- Бағасы: 591 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
