Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ, 22,5 артық емес
Номиналды кернеу, 400-де
Жуу температурасы, °С, +55 кем емес
Шаю температурасы, °С, +85 кем емес
Су құбыры желісінің температурасы, °С, кемінде 5
Жуу режимдерінің саны 4 (3 мин, 6 мин, 9 мин, 12 мин)
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Жуу камерасының жұмыс кеңістігінің өлшемдері, мм 1300х785х650
Габариттік өлшемдері, мм 1485х1007х1950
Салмағы, кг, 315 артық емес
Номиналды кернеу, 400-де
Жуу температурасы, °С, +55 кем емес
Шаю температурасы, °С, +85 кем емес
Су құбыры желісінің температурасы, °С, кемінде 5
Жуу режимдерінің саны 4 (3 мин, 6 мин, 9 мин, 12 мин)
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Жуу камерасының жұмыс кеңістігінің өлшемдері, мм 1300х785х650
Габариттік өлшемдері, мм 1485х1007х1950
Салмағы, кг, 315 артық емес
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 22.5 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1485 мм |
| Ені | 1007 мм |
| Биіктігі | 1950 мм |
| Салмақ | 315 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 379 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
