Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ, 11,5 артық емес
Номиналды кернеу, 400-де
Жуу температурасы, °С, кемінде 55
Шаю температурасы, °С, кемінде 85
Су құбыры желісінің температурасы, °С, кемінде 5
Жуу режимдерінің саны 4 (3 мин, 6 мин, 9 мин, 12 мин)
Қазандықтар/табалар бойынша өнімділік (650х650 мм), дана/сағ 19
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Жуу камерасының жұмыс кеңістігінің өлшемдері, мм 650х785х650
Габариттік өлшемдері, мм 835х1020(1395)х1950(2145)
Салмағы, кг, 200-ден артық емес
Номиналды кернеу, 400-де
Жуу температурасы, °С, кемінде 55
Шаю температурасы, °С, кемінде 85
Су құбыры желісінің температурасы, °С, кемінде 5
Жуу режимдерінің саны 4 (3 мин, 6 мин, 9 мин, 12 мин)
Қазандықтар/табалар бойынша өнімділік (650х650 мм), дана/сағ 19
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Жуу камерасының жұмыс кеңістігінің өлшемдері, мм 650х785х650
Габариттік өлшемдері, мм 835х1020(1395)х1950(2145)
Салмағы, кг, 200-ден артық емес
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 11.5 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 835 мм |
| Ені | 1020 мм |
| Биіктігі | 1950 мм |
| Салмақ | 200 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 154 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
