Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ, 48 артық емес
Номиналды кернеу, 400-де
Жуу температурасы, °С, +50...+60
Алдын ала шаю температурасы, °С, +50...+60
Соңғы шаю температурасы, °С, +85
Су құбыры желісінің температурасы, °С, +5 кем емес
Жуу бағдарламаларының саны, 4
Пластиналардың өнімділігі сағатына, 2000
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Габариттік өлшемдері, мм 5020x1017x2220
Салмағы, кг 880
Номиналды кернеу, 400-де
Жуу температурасы, °С, +50...+60
Алдын ала шаю температурасы, °С, +50...+60
Соңғы шаю температурасы, °С, +85
Су құбыры желісінің температурасы, °С, +5 кем емес
Жуу бағдарламаларының саны, 4
Пластиналардың өнімділігі сағатына, 2000
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Габариттік өлшемдері, мм 5020x1017x2220
Салмағы, кг 880
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 48 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 5000 мм |
| Ені | 1017 мм |
| Биіктігі | 2220 мм |
| Салмақ | 880 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 277 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
