Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ, 34,4 артық емес
Номиналды кернеу, 400-де
Жуу температурасы, °С, +55 кем емес
Шаю температурасы, °С, +85 кем емес
Су құбыры желісінің температурасы, °С, +5 кем емес
Жуу бағдарламаларының саны 3
Өнімділік 111/1998 кассеталар/тарелкалар сағатына
3 жуу бағдарламалары (конвейер жылдамдығы)
Жуу және шаю циклінің ұзақтығы (бір кассета үшін 3 жылдамдықпен) 82 б
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Габариттік өлшемдері, мм 2145x770x1965
Салмағы, кг 310
Номиналды кернеу, 400-де
Жуу температурасы, °С, +55 кем емес
Шаю температурасы, °С, +85 кем емес
Су құбыры желісінің температурасы, °С, +5 кем емес
Жуу бағдарламаларының саны 3
Өнімділік 111/1998 кассеталар/тарелкалар сағатына
3 жуу бағдарламалары (конвейер жылдамдығы)
Жуу және шаю циклінің ұзақтығы (бір кассета үшін 3 жылдамдықпен) 82 б
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Габариттік өлшемдері, мм 2145x770x1965
Салмағы, кг 310
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 34.4 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2145 мм |
| Ені | 770 мм |
| Биіктігі | 1965 мм |
| Салмақ | 310 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 974 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
