Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ, 26,5 артық емес
Номиналды кернеу, 400-де
Жуу температурасы, °С, +55 кем емес
Шаю температурасы, °С, +85 кем емес
Су құбыры желісінің температурасы, °С, +50 кем емес
Жуу бағдарламаларының саны 3
Кассеталардың/тарелкалардың өнімділігі сағатына 95/1710
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Габариттік өлшемдері, мм 1595x770x1695
Салмағы, кг 230
Номиналды кернеу, 400-де
Жуу температурасы, °С, +55 кем емес
Шаю температурасы, °С, +85 кем емес
Су құбыры желісінің температурасы, °С, +50 кем емес
Жуу бағдарламаларының саны 3
Кассеталардың/тарелкалардың өнімділігі сағатына 95/1710
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Габариттік өлшемдері, мм 1595x770x1695
Салмағы, кг 230
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 26.5 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1595 мм |
| Ені | 770 мм |
| Биіктігі | 1695 мм |
| Салмақ | 230 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 907 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
