Габариттік өлшемдері, мм - 725х830х1490(1920)
Салмағы, кг - 107
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 13.5
Номиналды кернеу, В - 400
Түрі - Күмбезді
Жуу температурасы, °С, кем емес - 55
Су құбыры желісінің температурасы, °С, кемінде - 5
Жуу режимдерінің саны - 3 (45 с, 105 с, 165 с)
Өнімділік, тәрелкелер/сағ - 1100
Жуғыш затты беру - автоматты
Шаю құралын беру - автоматты
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 13.5 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 725 мм |
| Ені | 830 мм |
| Биіктігі | 1490 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 107 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 811 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
