Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ, 3,8 артық емес
Номиналды кернеу, В 230
Жуу температурасы, °С, +55 кем емес
Шаю температурасы, °С, +85 кем емес
Су құбыры желісінің температурасы, °С, кемінде 5
Жуу режимдерінің саны 2 (120 с, 180 с)
Өнімділік, тәрелкелер/сағ 500*
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Мәжбүрлі ағызу сорғысы +
Габариттік өлшемдері, мм 590x640(1030)x864
Салмағы, кг, 58 артық емес
Номиналды кернеу, В 230
Жуу температурасы, °С, +55 кем емес
Шаю температурасы, °С, +85 кем емес
Су құбыры желісінің температурасы, °С, кемінде 5
Жуу режимдерінің саны 2 (120 с, 180 с)
Өнімділік, тәрелкелер/сағ 500*
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Мәжбүрлі ағызу сорғысы +
Габариттік өлшемдері, мм 590x640(1030)x864
Салмағы, кг, 58 артық емес
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.8 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Ені | 640 мм |
| Биіктігі | 864 мм |
| Салмақ | 58 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 124 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
