Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ, 6,8 артық емес
Номиналды кернеу, 400-де
Жуу температурасы, °С, кемінде 55
Шаю температурасы, °С, кемінде 85
Су құбыры желісінің температурасы, °С, кемінде 5
Жуу режимдерінің саны 2 (120 с, 180 с)
Өнімділік, тәрелкелер/сағ 500*
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Мәжбүрлі ағызу сорғысы +
Габариттік өлшемдері, мм 590x640(1030)x864
Салмағы, кг, 58 артық емес
Номиналды кернеу, 400-де
Жуу температурасы, °С, кемінде 55
Шаю температурасы, °С, кемінде 85
Су құбыры желісінің температурасы, °С, кемінде 5
Жуу режимдерінің саны 2 (120 с, 180 с)
Өнімділік, тәрелкелер/сағ 500*
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Мәжбүрлі ағызу сорғысы +
Габариттік өлшемдері, мм 590x640(1030)x864
Салмағы, кг, 58 артық емес
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.8 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Ені | 640 мм |
| Биіктігі | 864 мм |
| Салмақ | 58 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 111 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
