Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ, 6,8 артық емес
Номиналды кернеу, 400-де
Қазандықтың ТЭН-а(-ларының) номиналды қуаты, кВТ, 6
Ваннаның ТЭН-а номиналды қуаты, кВТ, 3
Жуу температурасы, °С, кемінде 55
Шаю температурасы, °С, кемінде 85
Жуу режимдерінің саны 2 (120 с, 180 с)
Өнімділік, тәрелкелер/сағ 500*
Өнімділік, стақандар/сағат 1000*
Өнімділігі, тереңдігі 20 және 40 мм/сағ GN1/1 (530х320 мм) гастроэмкосттар (табалар) 168
Пайдаланылатын кассеталардың типі 500х500
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Мәжбүрлі ағызу сорғысы +
Габариттік өлшемдері, мм 595х660 (1040)х875
Салмағы, кг, 58 артық емес
Номиналды кернеу, 400-де
Қазандықтың ТЭН-а(-ларының) номиналды қуаты, кВТ, 6
Ваннаның ТЭН-а номиналды қуаты, кВТ, 3
Жуу температурасы, °С, кемінде 55
Шаю температурасы, °С, кемінде 85
Жуу режимдерінің саны 2 (120 с, 180 с)
Өнімділік, тәрелкелер/сағ 500*
Өнімділік, стақандар/сағат 1000*
Өнімділігі, тереңдігі 20 және 40 мм/сағ GN1/1 (530х320 мм) гастроэмкосттар (табалар) 168
Пайдаланылатын кассеталардың типі 500х500
Жуғыш затты автоматты түрде беру
Шаю құралын автоматты түрде беру
Мәжбүрлі ағызу сорғысы +
Габариттік өлшемдері, мм 595х660 (1040)х875
Салмағы, кг, 58 артық емес
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.8 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 595 мм |
| Ені | 660 мм |
| Биіктігі | 875 мм |
| Салмақ | 58 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 331 000 ₸





