Габариттік өлшемдері, мм - 490x540x865
Салмағы, кг - 47
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 3.6
Номиналды кернеу, В - 230
Түрі - Стаканды жуғыштар
Жуу температурасы, °С, кем емес - 55
Су құбыры желісінің температурасы, °С, кемінде - 10
Жуу режимдерінің саны - 3 (120 с, 180 с, 300 с)
Өнімділік, тәрелкелер/сағ - 400
Жуғыш затты беру - автоматты
Шаю құралын беру - автоматты
Мәжбүрлі ағызу сорғысы - Иә
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.6 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 490 мм |
| Ені | 540 мм |
| Биіктігі | 865 мм |
| Салмақ | 47 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 024 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
