Габариттік өлшемдері, мм - 1110x980(1041)x1130
Салмағы, кг - 200
Жабдық түрі - Бу конвектоматы
Деңгейлер саны - 10
Кернеу, В - 400
Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм - 3
Булану түрі - Қазандық
Қоректендіру түрі - Электр энергиясы
Басқару панелі - Сенсорлық
Автоматты жуу - Иә
Қол душы - Иә
Макс. Камера ішіндегі температура, С - 270
Гастрохемкость типі - GN 2/1
Әуе тэндерінің саны, дана - 3
Реверс - Бар
Қуаты, кВТ - 27.5
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пісіру парағы | GN 2/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 1110 мм |
| Жалпы ені | 980 мм |
| Жалпы биіктігі | 1130 мм |
| Салмақ | 200 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



