Габариттік өлшемдері, мм - 840x840(905)x1085
Салмағы, кг - 140
Жабдық түрі - Бу конвектоматы
Деңгейлер саны - 10
Кернеу, В - 400
Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм - 70
Булану түрі - Инъекциялық
Қоректендіру түрі - Электр энергиясы
Басқару панелі - Сенсорлық
Автоматты жуу - Иә
Қол душы - Иә
Макс. Камера ішіндегі температура, С - 270
Гастрохемкость типі - GN 1/1
Әуе тэндерінің саны, дана - 3
Реверс - Бар
Қуаты, кВТ - 15,5
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 840 мм |
| Жалпы ені | 840 мм |
| Жалпы биіктігі | 1085 мм |
| Салмақ | 140 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 484 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
