Габариттік өлшемдері, мм - 890х807,5(890)х1780
Салмағы, кг - 285
Жабдық түрі - Бу конвектоматы
Деңгейлер саны - 20
Кернеу, В - 400
Булану түрі - Қазандық
Қоректендіру түрі - Электр энергиясы
Басқару панелі - Электронды
Автоматты жуу - Иә
Қол душы - Иә
Макс. Камера ішіндегі температура, С - 270
Гастрохемкость типі - GN 1/1
Қуаты, кВТ - 35
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 890 мм |
| Жалпы ені | 807 мм |
| Жалпы биіктігі | 1780 мм |
| Салмақ | 285 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 194 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
