Габариттік өлшемдері, мм - 550х710(763)х735
Салмағы, кг - 61
Жабдық түрі - Бу конвектоматы
Деңгейлер саны - 6
Кернеу, В - 230
Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм - 65
Булану түрі - Инъекциялық
Қоректендіру түрі - Электр энергиясы
Басқару панелі - Электронды
Автоматты жуу - Жоқ
Қол душы - Жоқ
Макс. Камера ішіндегі температура, С - 270
Гастрохемкость типі - GN 2/3
Әуе тэндерінің саны, дана - 1
Реверс - Бар
Қуаты, кВТ - 5.2
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пісіру парағы | GN 2/3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 550 мм |
| Жалпы ені | 710 мм |
| Жалпы биіктігі | 735 мм |
| Салмақ | 61 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 197 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
