Габариттік өлшемдері, мм - 520х680(735)х690
Салмағы, кг - 52
Жабдық түрі - Бу конвектоматы
Деңгейлер саны - 6
Кернеу, В - 230
Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм - 60
Булану түрі - Қазандық
Қоректендіру түрі - Электр энергиясы
Басқару панелі - Электронды
Автоматты жуу - Жоқ
Қол душы - Жоқ
Макс. Камера ішіндегі температура, С - 270
Гастроэмкость типі - GN 1/2
Әуе тэндерінің саны, дана - 2
Реверс - Бар
Қуаты, кВТ - 4.6
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пісіру парағы | GN 1/2 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 520 мм |
| Жалпы ені | 680 мм |
| Жалпы биіктігі | 690 мм |
| Салмақ | 52 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 227 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
