Габариттік өлшемдері, мм - 553x800x1095
Салмағы, кг - 105
Жабдық түрі - Бу конвектоматы
Кернеу, В - 400
Булану түрі - Қазандық
Қоректендіру түрі - Электр энергиясы
Басқару панелі - Электронды
Автоматты жуу - Иә
Қол душы - Иә
Гастрохемкость типі - GN 2/3
Әуе тэндерінің саны, дана - 2
Реверс - Бар
Қуаты, кВТ - 10,5
Деңгейлер саны - 10
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пісіру парағы | GN 2/3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 553 мм |
| Жалпы ені | 800 мм |
| Жалпы биіктігі | 1095 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 984 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
