Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 1970
Ені (мм): 1020
Биіктігі (мм): 950
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220
Номиналды жиілігі: 50Гц
Техникалық сипаттамалар:Жібіткіш: Автоматты
Температуралық режим: 0...+5°C
Орналастыру тереңдігі: 67 см
Қосымша ақпарат:Қосымша сақтау камерасы: Бар
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Leadbros |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1970 мм |
| Ені | 1020 мм |
| Биіктігі | 950 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
