Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 1800
Ені (мм): 1020
Биіктігі (мм): 1250
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220
Тұтынылатын қуат: 320 Вт
Номиналды жиілігі: 50Гц
Электр энергиясын тұтыну: 4.8 kW*h/24
Техникалық сипаттамалар:Хладагент: R404a
Жібіткіш: Автоматты
Температуралық режим: -5...+5°C
Орналастыру тереңдігі: 67 см
Қосымша ақпарат:Қосымша сақтау камерасы: Бар
Жоқ: Қосымша сөре
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Leadbros |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 320 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 1020 мм |
| Биіктігі | 1250 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026
