Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 2000
Ені (мм): 860
Биіктігі (мм): 1300
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220В
Тұтынылатын қуат: 320 Вт
Номиналды жиілігі: 50Гц
Электр энергиясын тұтыну: 3.8 kW*h/24
Техникалық сипаттамалар:Хладагент: R134a
Жібіткіш: Автоматты
Температуралық режим: 0...+5°C
Орналастыру тереңдігі: 56 см
Қосымша ақпарат:Қосымша сақтау камерасы: Бар
Жоқ: Қосымша сөре
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Leadbros |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 320 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Ені | 860 мм |
| Биіктігі | 1300 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




