Өлшемдері: Ұзындығы (мм): 1800
Ені (мм): 860
Биіктігі (мм): 1250
Тамақтандыру: Номиналды ток: 220В
Тұтынылатын қуат: 280 Вт
Номиналды жиілігі: 50Гц
Электр энергиясын тұтыну: 3.4 kW*h/24
Техникалық сипаттамалар: Хладагент: R134a
Жібіткіш: Автоматты
Температуралық режим: 0...+5°C
Орналастыру тереңдігі: 56 см
Қосымша ақпарат: Қосымша сақтау камерасы: Бар
Жоқ: Қосымша сөре
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Leadbros |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 860 мм |
| Биіктігі | 1250 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026
