Өлшемдері (ДХХВ): 700х600х700 (735) мм
Орналастыру тереңдігі 270 мм (және 2 сөре-торлар 245 мм)
Бүйір қабырғаларынсыз ұзындығы 666 мм
Экспозицияның көлденең ауданы 0,48 м2
Түсі — RAL 0430 (немесе инд. тапсырыс — жоғарыдағы суреттегі нұсқалар)
Болат корпус
Тот баспайтын болаттан жасалған экспозициялық бет
2 сөре-шектегіштері бар торлар, 5 градус бұрышта орнату мүмкіндігі бар
Бүйірлік жарықдиодты жарықтандыру
Шынылау - шыныпакеттер
Жылжымалы артқы есіктер
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Салқындату түрі – динамикалық
Жабдықтардың климаттық класы: 3
Қосымша. қоршаған ортаның температурасы +12... +25 °C
Қосымша. салыстырмалы ылғалдылық 60%-дан аспайды%
Орналастыру тереңдігі 270 мм (және 2 сөре-торлар 245 мм)
Бүйір қабырғаларынсыз ұзындығы 666 мм
Экспозицияның көлденең ауданы 0,48 м2
Түсі — RAL 0430 (немесе инд. тапсырыс — жоғарыдағы суреттегі нұсқалар)
Болат корпус
Тот баспайтын болаттан жасалған экспозициялық бет
2 сөре-шектегіштері бар торлар, 5 градус бұрышта орнату мүмкіндігі бар
Бүйірлік жарықдиодты жарықтандыру
Шынылау - шыныпакеттер
Жылжымалы артқы есіктер
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Салқындату түрі – динамикалық
Жабдықтардың климаттық класы: 3
Қосымша. қоршаған ортаның температурасы +12... +25 °C
Қосымша. салыстырмалы ылғалдылық 60%-дан аспайды%
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 441 000 ₸









Жіберу 04 мамыр 2026
