Өлшемдері (ДХХВ): 1260х570х670 мм
Температура: салқындатылмайтын
Эспозициялық алаңы: 1015х480 мм + 2 сөрелер.
Төменгі деңгей болаттан жасалған
Температура индикациясымен электрондық басқару
Түсі: қара элементтері бар сұр
Люминесцентті жарықтандыру
Температура: салқындатылмайтын
Эспозициялық алаңы: 1015х480 мм + 2 сөрелер.
Төменгі деңгей болаттан жасалған
Температура индикациясымен электрондық басқару
Түсі: қара элементтері бар сұр
Люминесцентті жарықтандыру
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1260 мм |
| Ені | 570 мм |
| Биіктігі | 670 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 237 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
