Өлшемдері (ДХХВ): 1000х870х610 мм.
Температура: + 60 градусқа дейін C
Экспозициялық ауданы: 950х520 мм
Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 9 кВТ/сағ
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Басқару: контроллер
Сөренің ені 21 сантиметр (жылытылмаған)
Хладагент R134a
Түсі: қара
Төсеу алаңы 0,5 ш.м.
Салмағы: 34 кг.
Температура: + 60 градусқа дейін C
Экспозициялық ауданы: 950х520 мм
Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 9 кВТ/сағ
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Басқару: контроллер
Сөренің ені 21 сантиметр (жылытылмаған)
Хладагент R134a
Түсі: қара
Төсеу алаңы 0,5 ш.м.
Салмағы: 34 кг.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 870 мм |
| Биіктігі | 610 мм |
| Салмақ | 34 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 494 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
