Өлшемдері (ДХХВ): 1000х870х630 мм
Температура: 0...+7 t, C
Экспозициялық алаңы: 920x500 мм
Электр энергиясын тұтыну: 3,2 кВТ/сағ
Қосымша сөре (салқындатылмаған)
Төменгі деңгей боялған мырышталған болаттан жасалған
Датчикпен басқару-температура релесі
Қуаты: 200 Вт.
Салқындатылатын ауданы 0,46 ш.м.
Статикалық салқындату
Қаптамадағы өлшемі (ДХХВ): 1100х900х360 мм.
Салмағы: 35 /38 кг.
Температура: 0...+7 t, C
Экспозициялық алаңы: 920x500 мм
Электр энергиясын тұтыну: 3,2 кВТ/сағ
Қосымша сөре (салқындатылмаған)
Төменгі деңгей боялған мырышталған болаттан жасалған
Датчикпен басқару-температура релесі
Қуаты: 200 Вт.
Салқындатылатын ауданы 0,46 ш.м.
Статикалық салқындату
Қаптамадағы өлшемі (ДХХВ): 1100х900х360 мм.
Салмағы: 35 /38 кг.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 870 мм |
| Биіктігі | 630 мм |
| Салмақ | 35 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 291 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
