Көлемі. (ДХХВ): 1090х370х285 мм
Температура: 0...+8 t, C
Эспозиц. ауданы: 0,26 ш.м.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 2,0 кВТ/сағ
Витринада өлшемі 325х176х40 мм (жиынтыққа кірмейді) 1/3 4 астроқабылдағышты орнатуға болады.
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Температура: 0...+8 t, C
Эспозиц. ауданы: 0,26 ш.м.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 2,0 кВТ/сағ
Витринада өлшемі 325х176х40 мм (жиынтыққа кірмейді) 1/3 4 астроқабылдағышты орнатуға болады.
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1090 мм |
| Ені | 370 мм |
| Биіктігі | 285 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 314 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
