Көлемі. (ДХХВ): 1790х370х285 мм
Температура: 0...+8 t, C
Эспозиц. ауданы: 0,427 ш.м.
Электр энергиясының шығыны: 2,7 кВТ/сағ
Өлшемі 325х176х40 мм 1/3 8 гастрохем орнатуға болады (жинаққа кірмейді)
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Температура: 0...+8 t, C
Эспозиц. ауданы: 0,427 ш.м.
Электр энергиясының шығыны: 2,7 кВТ/сағ
Өлшемі 325х176х40 мм 1/3 8 гастрохем орнатуға болады (жинаққа кірмейді)
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1790 мм |
| Ені | 370 мм |
| Биіктігі | 285 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 541 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
