Көлемі. (ДХХВ): 1440х370х425 мм
Температура: 0...+8 t, C
Эспозиц. ауданы: 0,385 ш.м.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 3,0 кВТ/сағ
Өлшемі 325х176х40 мм 1/3 6 гастроэмкость орналастыруға болады (құнына кірмейді)
Қосымша шыны сөре (салқындатылмайтын)
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Температура: 0...+8 t, C
Эспозиц. ауданы: 0,385 ш.м.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 3,0 кВТ/сағ
Өлшемі 325х176х40 мм 1/3 6 гастроэмкость орналастыруға болады (құнына кірмейді)
Қосымша шыны сөре (салқындатылмайтын)
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1440 мм |
| Ені | 370 мм |
| Биіктігі | 425 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 474 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
