Көлемі. (ДХХВ): 1500х870х630 мм
Температура: 0...+7 t, C
Эспозиц. ауданы: 1420x500 мм
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 4,2 кВТ/сағ
Қосымша сөре
Төменгі деңгей алтын түске боялған мырышталған болаттан жасалған
Датчикпен басқару-температура релесі
Температура: 0...+7 t, C
Эспозиц. ауданы: 1420x500 мм
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 4,2 кВТ/сағ
Қосымша сөре
Төменгі деңгей алтын түске боялған мырышталған болаттан жасалған
Датчикпен басқару-температура релесі
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Қоңыр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 870 мм |
| Биіктігі | 630 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 334 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
