Көлемі. (ДХХВ): 1015х370х260 мм
Температура: +60 t, C дейін (реттеледі)
Сыйымдылығы: 5 гастроэмкость GN 1/3 (жиынтықта)
Кейбір басқа стандартты гастроэмкосттарды да орналастыруға болады.
Эспозиц. ауданы: 880х305 мм.
Жалпы қуаты: 0,35 кВТ
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 5,9 кВТ/сағ
Термостат
ОН
Салмағы: 26 кг
Температура: +60 t, C дейін (реттеледі)
Сыйымдылығы: 5 гастроэмкость GN 1/3 (жиынтықта)
Кейбір басқа стандартты гастроэмкосттарды да орналастыруға болады.
Эспозиц. ауданы: 880х305 мм.
Жалпы қуаты: 0,35 кВТ
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 5,9 кВТ/сағ
Термостат
ОН
Салмағы: 26 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1015 мм |
| Ені | 370 мм |
| Биіктігі | 260 мм |
| Салмақ | 26 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 347 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
