Көлемі. (ДХХВ): 1370х370х260 мм
Температура: +60 t, C дейін (реттеледі)
Сыйымдылығы: 7 гастроэмкость GN 1/3 (жиынтықта)
Кейбір басқа стандартты гастроэмкосттарды да орналастыруға болады.
Эспозиц. ауданы: 1232х305 мм.
Жалпы қуаты: 0,4 кВТ
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 6,7 кВТ/сағ
Термостат
ОН
Салмағы: 34 кг.
Температура: +60 t, C дейін (реттеледі)
Сыйымдылығы: 7 гастроэмкость GN 1/3 (жиынтықта)
Кейбір басқа стандартты гастроэмкосттарды да орналастыруға болады.
Эспозиц. ауданы: 1232х305 мм.
Жалпы қуаты: 0,4 кВТ
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 6,7 кВТ/сағ
Термостат
ОН
Салмағы: 34 кг.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1370 мм |
| Ені | 370 мм |
| Биіктігі | 260 мм |
| Салмақ | 34 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 447 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
