Көлемі. (ДХХВ): 1000х882х410 мм
Температура: +2...+8 t, C
Эспозиц. ауданы: 950х520 мм
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 3,0 кВТ/сағ
Бүгілген шыны
Мінсіз және үнемді LED жарықтандыру
Түнгі перделер
Экспозициялық деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Контроллерді басқару
Температура: +2...+8 t, C
Эспозиц. ауданы: 950х520 мм
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 3,0 кВТ/сағ
Бүгілген шыны
Мінсіз және үнемді LED жарықтандыру
Түнгі перделер
Экспозициялық деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Контроллерді басқару
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 882 мм |
| Биіктігі | 410 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 401 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
