Өлшемдері (ДХХВ): 1630х400х420 мм
Температура: +2...+10 t, C
Экспозициялық ауданы: 0,38 ш.м.
Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 3,0 кВТ*сағат
Витринаға GN1/3 стандартының 7 гастроэмкостін орнатуға болады
Гастроэмкости құнына кірмейді
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған
Жарықдиодты жарықтандыру
Реттелетін тірек аяқтары
Автоматты еріту
Конденсатты буландыру жүйесі
Салмағы: 44 кг.
Температура: +2...+10 t, C
Экспозициялық ауданы: 0,38 ш.м.
Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 3,0 кВТ*сағат
Витринаға GN1/3 стандартының 7 гастроэмкостін орнатуға болады
Гастроэмкости құнына кірмейді
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған
Жарықдиодты жарықтандыру
Реттелетін тірек аяқтары
Автоматты еріту
Конденсатты буландыру жүйесі
Салмағы: 44 кг.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1630 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 420 мм |
| Салмақ | 44 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 497 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
