Өлшемдері (ДХХВ): 1000х870х610 мм.
Температура: +2...+8 t, C
Экспозициялық ауданы: 950х520 мм
Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 3,0 кВТ/сағ
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Басқару: контроллер
Салқындатылмайтын сөренің ені 21 сантиметр
Қуаты: 200 Вт.
Хладагент R134a
Түсі: қара
Салқындатылатын алаң 0,5 ш.м.
Статикалық салқындату
Салмағы: 34 кг.
Температура: +2...+8 t, C
Экспозициялық ауданы: 950х520 мм
Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 3,0 кВТ/сағ
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Басқару: контроллер
Салқындатылмайтын сөренің ені 21 сантиметр
Қуаты: 200 Вт.
Хладагент R134a
Түсі: қара
Салқындатылатын алаң 0,5 ш.м.
Статикалық салқындату
Салмағы: 34 кг.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 870 мм |
| Биіктігі | 610 мм |
| Салмақ | 34 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 501 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
