Өлшемдері (ДХХВ): 1440х370х260 мм.
Температура: 0...+8 t, C
Экспозициялық ауданы: 1050х305 мм
Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 2,7 кВТ/сағ
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Басқару: контроллер
Қуаты: 200 Вт.
Түсі: қара
Салқындатылатын ауданы 0,32 ш.м.
Статикалық салқындату
Салмағы: 37 кг.
Температура: 0...+8 t, C
Экспозициялық ауданы: 1050х305 мм
Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 2,7 кВТ/сағ
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Басқару: контроллер
Қуаты: 200 Вт.
Түсі: қара
Салқындатылатын ауданы 0,32 ш.м.
Статикалық салқындату
Салмағы: 37 кг.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1440 мм |
| Ені | 370 мм |
| Биіктігі | 260 мм |
| Салмақ | 37 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 341 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
