Өлшемдері (ДХХВ): 1790х370х260 мм.
Температура: 0...+8 t, C
Экспозициялық ауданы: 1400х305 мм
Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 2,9 кВТ/сағ
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Температура реттегішін басқару
Қуаты: 200 Вт.
Түсі: қара
Салқындатылатын ауданы 0,42 ш.м.
Статикалық салқындату
Салмағы: 43 кг.
Температура: 0...+8 t, C
Экспозициялық ауданы: 1400х305 мм
Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 2,9 кВТ/сағ
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Температура реттегішін басқару
Қуаты: 200 Вт.
Түсі: қара
Салқындатылатын ауданы 0,42 ш.м.
Статикалық салқындату
Салмағы: 43 кг.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1790 мм |
| Ені | 370 мм |
| Биіктігі | 260 мм |
| Салмақ | 43 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 316 200 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
