Өлшемдері (ДХХВ): 1200х600х700 мм
Температура: +2...+10 °C
Эспозициялық ауданы: 1,0 ш.м.
Жеке тұрған, ендіру мүмкіндігімен
Аяқтары толығымен ұзартылған биіктігі 735 мм
Пайдалы көлем 0,12 м3
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну 4,5 кВТ/сағ
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Динамикалық салқындату
Корпус материалы — болат
Корпусты оқшаулау — полиуретанды көбік
Экспозицияның беткі материалы — тот баспайтын болат
Шынылау шыныпакеттер
жиектері бар 2 торлы сөрелер, тегіс және 5 градус бұрышта бекітіледі
Үстіңгі сөренің тереңдігі 245 мм, астыңғы жағы 365 мм, негізі 270 мм
Рұқсат етілген жүктеме — жоғарғы сөреге 14 кг, төменгі сөреге 21 кг
Төменгі табанның ұзындығы 1166 мм
Конденсатты буландырғыш бар
Витринаның сырт жағындағы жылжымалы қақпақшалар
Еуропада жасалған компрессор
Carel электрондық басқару блогы
Тік жарықдиодты жарықтандыру
Климаттық класс 3
Қоршаған ортаның рұқсат етілген температурасы +12... +25 °С
Қоршаған ортаның рұқсат етілген салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін%
Тот баспайтын болаттан жасалған стандартты бояу
Хладагент R134a
Салмағы 107 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
| Салмақ | 107 кг |
- Бағасы: 747 000 ₸









Жіберу 04 мамыр 2026
