Өлшемдері (ДХХВ): 900х600х700 мм
Температура: +65 °C дейін
Эспозициялық ауданы: 0,65 ш.м.
Жеке тұрған, ендіру мүмкіндігімен
Аяқтары толығымен ұзартылған биіктігі 735 мм
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну 3,5 кВТ/сағ
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Корпус материалы — болат
Корпусты оқшаулау — полиуретанды көбік
Экспозицияның беткі материалы — тот баспайтын болат
Шынылау шыныпакеттер
1 жылытылатын сөре
Төменгі табанның ұзындығы 866 мм
Витринаның сырт жағындағы жылжымалы қақпақшалар
Carel электрондық басқару блогы
Тік жарықдиодты жарықтандыру
Климаттық класс 3
Қоршаған ортаның рұқсат етілген температурасы +12... +25 °С
Қоршаған ортаның рұқсат етілген салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін%
Тот баспайтын болаттан жасалған стандартты бояу
Салмағы 79 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған, Суши үшін |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
| Салмақ | 79 кг |
- Бағасы: 517 000 ₸








Жіберу 04 мамыр 2026
