Өлшемдері (ДХХВ): 900х600х700 (735) мм
Температура: +2... +10 t, °C
Орналастыру тереңдігі 270 мм (және 2 сөре-торлар 245 мм)
Бүйір қабырғаларынсыз ұзындығы 866 мм
Экспозицияның көлденең ауданы 0,64 м2
Пайдалы көлем 0,08 м3
Түсі — RAL 0430 (немесе инд. тапсырыс — жоғарыдағы суреттегі нұсқалар)
Еуропада жасалған компрессор
Carel электрондық басқару блогы
Болат корпус
Корпустың термооқшаулағышы — полиуретанды көбік
Тот баспайтын болаттан жасалған экспозициялық бет
2 сөре-шектегіштері бар торлар, 5 градус бұрышта орнату мүмкіндігі бар
Конденсатты буландырғыш (тоңазытқыш)
Бүйірлік жарықдиодты жарықтандыру
Шынылау - шыныпакеттер
Жылжымалы артқы есіктер
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Салқындату түрі – динамикалық
Жабдықтардың климаттық класы: 3
Қосымша. қоршаған ортаның температурасы +12... +25 °C
Қосымша. салыстырмалы ылғалдылық 60%-дан аспайды%
Хладагент R600a
Салмағы 89 кг
Температура: +2... +10 t, °C
Орналастыру тереңдігі 270 мм (және 2 сөре-торлар 245 мм)
Бүйір қабырғаларынсыз ұзындығы 866 мм
Экспозицияның көлденең ауданы 0,64 м2
Пайдалы көлем 0,08 м3
Түсі — RAL 0430 (немесе инд. тапсырыс — жоғарыдағы суреттегі нұсқалар)
Еуропада жасалған компрессор
Carel электрондық басқару блогы
Болат корпус
Корпустың термооқшаулағышы — полиуретанды көбік
Тот баспайтын болаттан жасалған экспозициялық бет
2 сөре-шектегіштері бар торлар, 5 градус бұрышта орнату мүмкіндігі бар
Конденсатты буландырғыш (тоңазытқыш)
Бүйірлік жарықдиодты жарықтандыру
Шынылау - шыныпакеттер
Жылжымалы артқы есіктер
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Салқындату түрі – динамикалық
Жабдықтардың климаттық класы: 3
Қосымша. қоршаған ортаның температурасы +12... +25 °C
Қосымша. салыстырмалы ылғалдылық 60%-дан аспайды%
Хладагент R600a
Салмағы 89 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған, Суши үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
| Салмақ | 89 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 647 000 ₸









Жіберу 04 мамыр 2026
