Өлшемдері (ЛхШхВ): 1000х870х410 мм
Пайдалы көлем температурасы: +60 °С дейін
Қалау өлшемі, 950х520 мм
Пайдалы көлемі: 0,5 м3
Салмағы 50 кг
Қоректендіруші кернеу 220 Вт
Ток астында, жиілігі 1ф/ 50 гЦ
Белгіленген жиынтық қуаты: 0,4 кВТ
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну 9 кВТ/сағ артық емес
Термостат
Шыны сөре (бір қума метрге 3 кг-нан аспайтын жүктеме): 210х983
Орналастыру алаңы және тот баспайтын болаттан жасалған үстел үсті
Корпустың және үстелдің үстіңгі тақтайларының құйылған жылу оқшаулағышы, полиуретанды көбік
ОН
Тұғыр - міндетті емес
Асқазан сыйымдылығы GN 1/3-65 9, дана
Қаптамадағы өлшемі (ЛхШхВ): 1040х1010х655 мм
Қаптамадағы салмағы: 98 кг
Пайдалы көлем температурасы: +60 °С дейін
Қалау өлшемі, 950х520 мм
Пайдалы көлемі: 0,5 м3
Салмағы 50 кг
Қоректендіруші кернеу 220 Вт
Ток астында, жиілігі 1ф/ 50 гЦ
Белгіленген жиынтық қуаты: 0,4 кВТ
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну 9 кВТ/сағ артық емес
Термостат
Шыны сөре (бір қума метрге 3 кг-нан аспайтын жүктеме): 210х983
Орналастыру алаңы және тот баспайтын болаттан жасалған үстел үсті
Корпустың және үстелдің үстіңгі тақтайларының құйылған жылу оқшаулағышы, полиуретанды көбік
ОН
Тұғыр - міндетті емес
Асқазан сыйымдылығы GN 1/3-65 9, дана
Қаптамадағы өлшемі (ЛхШхВ): 1040х1010х655 мм
Қаптамадағы салмағы: 98 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Салаттарға арналған, Десертке арналған, Суши үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 870 мм |
| Биіктігі | 410 мм |
| Салмақ | 98 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 447 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
