Өлшемдері (ДХХВ): 700х600х700 мм
Температура: +2...+10 °C
Эспозициялық ауданы: 0,56 ш.м.
Жеке тұрған, ендіру мүмкіндігімен
Аяқтары толығымен ұзартылған биіктігі 735 мм
Пайдалы көлем 0,06 м3
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну 4 кВТ/сағ
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Динамикалық салқындату
Корпус материалы — болат
Корпусты оқшаулау — полиуретанды көбік
Экспозицияның беткі материалы — тот баспайтын болат
Шынылау шыныпакеттер
жиектері бар 2 торлы сөрелер, тегіс және 5 градус бұрышта бекітіледі
Үстіңгі сөренің тереңдігі 245 мм, астыңғы жағы 365 мм, негізі 270 мм
Рұқсат етілген жүктеме — жоғарғы сөреге 8 кг, төменгі сөреге 12 кг
Төменгі табанның ұзындығы 666 мм
Конденсатты буландырғыш бар
Витринаның сырт жағындағы жылжымалы қақпақшалар
Еуропада жасалған компрессор
Carel электрондық басқару блогы
Тік жарықдиодты жарықтандыру
Климаттық класс 3
Қоршаған ортаның рұқсат етілген температурасы +12... +25 °С
Қоршаған ортаның рұқсат етілген салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін%
Тот баспайтын болаттан жасалған стандартты бояу
Хладагент R134a
Салмағы 78 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
| Салмақ | 78 кг |
- Бағасы: 574 000 ₸









Жіберу 04 мамыр 2026
