- Жұмыс температурасы +30-дан +90 С-қа дейін
- Өлшемі, ШхВхГ 56х36х36 см
- Аяқтары ұзартылған биіктігі 39,5 см
- Экспозиция алаңы 0,27 м2
- Тәулігіне 10,0 кВТ/сағ энергия тұтыну
- Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
- Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
- 2 торлы сөрелер
- Үгінділерді жинауға арналған жылжымалы таба
- Сатушы жағынан екі сырғымалы есік
- Рұқсат етілген температура +12... +25 °С
- Қосымша. қатысты. ауаның ылғалдылығы 60%-ға дейін%
- INOX түсі (тот баспайтын болат)
- Салмағы 17 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 360 мм |
| Биіктігі | 360 мм |
| Салмақ | 17 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 154 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
